головна про ліцей навчання фотогалерея контакти Тендери

Про ліцей // Довідка про створення Біловодського професійного аграрного ліцею

На підставі наказу Міністра сільського господарства УРСР № 165 від 10 лютого 1951 року на базі Рубіжанської школи механізації була створена Біловодська школа механізації сільського господарства Ворошиловградської області.

Школі була відведена державна будівля по вулиці ім.Карла Маркса, с.Біловодськ з земельною площею 1,12 га, яка була необхідна під забудівлю навчального корпусу та інших допоміжних приміщень.

Спочатку школа була підпорядкована обласному управлінню сільського господарства, а в 1953 році на підставі Постанови Ради Міністрів від 6 грудня 1953 року, передана із системи Міністерства сільського господарства в головне управління трудових резервів, яке проіснувало до 1963 року. В 1963 році перетворене в професійно-технічне училище сільського господарства і підпорядковане Ворошиловградському обласному управлінню професійно-технічної освіти.

В 1974 році училище перетворене в середнє і поряд з професією учні почали здобувати загальну середню освіту.

За роки існування в училищі підготовлено понад 18 тисяч кваліфікованих робітників для сільського господарства. Це насамперед трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, водії транспортних засобів, кухарі, конторські службовці та робітники інших професій.

З 1.01.2003 року наказом Міністерства освіти і науки України № 758 від 17.12.2002 р. училище перетворено в Біловодський професійний аграрний ліцей.

В ліцеї здійснюють підготовку як на бюджетній основі так і за рахунок коштів фізичних осіб і центру зайнятості. Плани прийому учнів постійно виконуються.

Матеріально-технічна база, кадровий потенціал дозволяють здійснювати підготовку робітників на належному рівні.

В ліцеї постійно ведеться пошук нових нетрадиційних методів навчання і виховання учнів, виконуються заходи по подальшому зміцненню і удосконаленню матеріальної бази.